Pravidelné testování zaměstnanců organizace a podzimní provoz pečovatelské a odlehčovací služby

I u nás probíhá každý týden pravidelné testování zaměstnanců, jehož cílem je včasné zachycení případného onemocněním covidem. Možného nevědomého přenosu nákazy se velmi obáváme. Všichni pracovníci organizace proto dodržují přísná hygienická opatření, testování podstupují dobrovolně. Někteří naši klienti se občas ocitnou v karanténě nebo covidem onemocní. Ale ani to není překážkou pro poskytování služby, jen je potřeba přísná hygienická opatření ještě více zintenzivnit. Nákaza se tak naštěstí u nás nešíří.

Jsme rádi, že jsme stále všichni „covid“ negativní a doufáme, že tomu tak bude i nadále. Nedochází k umělému omezení péče. Jedeme na plný plyn. Plány práce našich pečovatelek jsou plné a jen těžko hledáme prázdná okénka, a to jak u pečovatelské, tak i u odlehčovací služby. Rozsah a vysoká kvalita poskytované péče zůstává zachována. Personální nouzi prozatím netrpíme, a to díky dobré organizaci práce a ochotě našich pracovnic. Od prosince také přivítáme novou posilu našeho týmu.

Stejně jako na jaře, tak i nyní po dobu nouzového stavu zajišťujeme nezbytnou péči těm, kteří s námi nemají uzavřenou smlouvu, ale pomoc se zajištěním základních potřeb nutně potřebují. Pokud se Vás to týká, nebo některého z Vašich blízkých, ozvěte se nám na číslo 605 158 323 nebo 734 759 149. Budeme se snažit vyjít vstříc.

 

Pomozte nám zvýšit dosah našich článků, sdílením na Facebooku, děkujeme.